PRYWATNE PRZEDSZKOLE OPOLE

MINILATKI

Akademia Twórczego Rozwoju i Zabawy MINILATKI to prywatna placówka oświatowa, która zapewnia całoroczną, całodzienną (od 7.00 do 17.00) opiekę, wychowanie i naukę dzieciom w wieku od 3 do 6 lat.

Program naszego przedszkola nastawiony jest na wielokierunkowy rozwój dziecka poprzez zabawę. W pracy z dziećmi realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego w oparciu o programy edukacyjne zatwierdzone przez MEN.

Program dydaktyczny realizowany jest dwutorowo w języku polskim oraz języku angielskim, o charakterze artystycznym, twórczym, doświadczalnym, interaktywnym i innowacyjnym.

minilatki

MINILATKI

Akademia Twórczego Rozwoju i Zabawy MINILATKI to prywatna placówka oświatowa, która zapewnia całoroczną, całodzienną (od 7.00 do 17.00) opiekę, wychowanie i naukę dzieciom w wieku od 3 do 6 lat.

Nauka poprzez zabawę

Program naszego przedszkola zakłada nauczanie poprzez zabawę – na dzieci czeka szereg ciekawych, pobudzających wyobraźnię zajęć.

Rozwijające zajęcia, gry i zabawy

W naszym przedszkolu dzieci mają możliwość rozwijać swoje talenty uczestnicząc m. in. w zajęciach z szachów, tańca i muzyki.

Wykwalifikowana kadra

Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani pracownicy codziennie dokładający wszelkich starań aby tworzyć dla dzieci przyjazne środowisko.

Wydarzenia, imprezy, przedstawienia

Przedszkole organizuje w ciągu roku mnóstwo wydarzeń z udziałem dzieci i rodziców, takich jak przedstawienia, imprezy na powietrzu, bale itp.

Wydarzenia, przedstawienia, imprezy

• Minilatkowa społeczność

Zobacz co u nas słychać

Prywatne przedszkole Opole

Zapraszamy do prywatnego przedszkola Minilatki, które znajduje się w spokojnej i malowniczej dzielnicy Opola – Grudzicach. Nasza placówka oferuje maluszkom kompleksową opiekę przez cały rok, zapewniając rodzicom spokój i pewność, że ich dzieci są w dobrych rękach.

Przedszkole działa w przepięknej, trzykondygnacyjnej willi, w której panuje przyjazna atmosfera i sprzyja harmonijnemu rozwojowi maluchów. Nasza kadra bowiem składa się z doświadczonych pedagogów specjalizujących się zarówno w wychowaniu przedszkolnym, jak i wczesnoszkolnym. Zapewniamy więc dzieciom w wieku 3-6 lat nie tylko opiekę, ale również elementy wychowania i nauczania.

Wiemy, że nauka idzie w parze z zabawą, dlatego w naszym przedszkolu stawiamy na edukację w formie gier i rozmaitych aktywności kreatywnych, na przykład teatrzyków.  Dzieci mają okazję rozwijać swoje zdolności, eksperymentować i odkrywać świat w przestrzeni przestronnych i jasnych sal, dostosowanych do potrzeb maluchów, zapewniających im komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Niepubliczne przedszkole Opole

Dbamy również o zdrowe odżywianie naszych podopiecznych. W niepublicznym przedszkolu znajduje się specjalnie przygotowana jadalnia z kuchnią, gdzie serwujemy smaczne, zrównoważone posiłki, dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Nasze menu uwzględnia różnorodność i wartości odżywcze, aby wspierać rozwój i zdrowie maluchów.

Ponadto na każdym piętrze niepublicznego przedszkola znajduje się łazienka, która jest odpowiednio wyposażona i dostosowana do potrzeb dzieci w ten sposób, by mogły rozwijać nawyki związane z higieną osobistą.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka, rozwijanie ich talentów i zainteresowań. Zapewniamy wszechstronny rozwój, zarówno intelektualny, jak i emocjonalny, aby dzieci miały solidne podstawy do dalszego życia i edukacji.

Serdecznie więc zapraszamy do naszego przedszkola w Opolu. Dajemy dzieciom ciepłe, przyjazne miejsce, gdzie mogą się rozwijać, bawić i zdobywać nowe umiejętności. Zaufaj nam i co daje im warunki do dobrego startu w życie!

Zobacz co u nas słychać